G-Atletiek



AANMELDING seizoen 2021-2022 voor kinderen geboren in 2016-2007
Aanmeldingen Atletiekjaar 2021-2022: De succesvolle Olympische Spelen in Tokio zorgen voor een grote instroom van nieuwelingen bij AVLO waardoor we voor de locatie Lokeren een ledenstop moeten invoeren voor de geboortejaren van 2011 t.e.m. 2016 om een kwaliteitsvolle werking te kunnen garanderen. In Zele is er wel nog plaats voor nieuwelingen. Sportievelingen van geboortejaar 2010 of vroeger die nog geen lid zijn van AVLO, zijn nog meer dan welkom in onze werking te Lokeren en Zele.
Sportieve groeten Patrick
RAAD VAN BESTUUR

 

Van Waes Patrick

voorzitter
Kerkstraat 70
9160 Lokeren
+31 653 682 811
patrick.van.waes@avlo.be
 
 
 
Vermeiren Pieter

ondervoorzitter
Karel Haegenstraat 9
9240 Zele
0473 35 34 55
pv.112010@gmail.com
 
 
 
Vervaet Dirk

penningmeester
Eikelstraat 6
9160 Lokeren
09 349 47 24
dirk.vervaet@skynet.be
 
 
 
De Vleeschauwer Berten

sportief- en administratief medewerker
jeugdcoördinator
Dalialaan 23
9160 Lokeren
0497 28 06 11
berten.devleeschauwer@avlo.be
 
 
 
Baeyens Veerle

secretaris
Pontweg 55
9160 Lokeren
09 345 48 27
avlo@val.be
 
 
 
De Borger Geert

afgevaardigde sportraad
E. Claesstraat 11
9160 Lokeren
09 349 02 75
geert.de.borger@avlo.be
 
 
 
Neels Eddy
juryleden
Hellestraat 28
9112 Sinaai
03 772 59 30
 
 
 
 
 
Thibau Erwin
ontspanningsweekend - masters
Hillarestraat 167
9160 Lokeren
09 348 35 19
erwin.thibau@gmail.com
 
 
 
Van Engel Freddy

lid
Spoorweglaan 31
9160 Lokeren
09 348 90 09
freddy.van.engel@telenet.be
 
 
 
 
Verduyckt Guido

Webmaster
Veldeken 172B
9240 Zele
0475 74 01 58
verduyckt.guido@gmail.com