Net zoals de vorige jaren kunnen jullie een jaarboek van het voorbije atletiekseizoen en een kalender voor de zomer 2018 bestellen via de club.
Een jaarboek kost 22 euro, een kalender 12 euro. Wanneer je beide bestelt betaal je 32 euro.
Bestellen kan tot 28 januari


RAAD VAN BESTUUR

 

Van Waes Patrick

voorzitter
Kerkstraat 70
9160 Lokeren
09 349 28 82
patrick.van.waes@avlo.be
 
 
 
Vermeiren Pieter

ondervoorzitter
Karel Haegenstraat 9
9240 Zele
0473 35 34 55
pv.112010@gmail.com
 
 
 
Vervaet Dirk

penningmeester
Eikelstraat 6
9160 Lokeren
09 349 47 24
dirk.vervaet@skynet.be
 
 
 
De Vleeschauwer Berten

sportief- en administratief medewerker
jeugdcoördinator
Dalialaan 23
9160 Lokeren
0497 28 06 11
berten.devleeschauwer@avlo.be
 
 
 
Baeyens Veerle

secretaris
Pontweg 55
9160 Lokeren
09 345 48 27
avlo@val.be
 
 
 
De Backer Tom

jeugdwedstrijden- ontspanningsweekend
Kovekensstraat 1
9160 Lokeren
09 349 14 59
tom.de.backer2@skynet.be
 
 
 
De Borger Geert

afgevaardigde sportraad
E. Claesstraat 11
9160 Lokeren
09 349 02 75
geert.de.borger@avlo.be
 
 
 
De Smedt Peter

verantwoordelijke kern Zele
Burgemeester Van Ackerwijk J 219
9240 Zele
peterdesmedt_arch@telenet.be
 
 
 
Vertonghen Andy
recreatie en stratenlopen
Neerhofdreef 46
9160 Lokeren
0476 67 54 04
andy.vertonghen@scarlet.be
 
 
 
Neels Eddy
juryleden
Hellestraat 28
9112 Sinaai
03 772 59 30
 
 
 
 
 
Thibau Erwin
ontspanningsweekend - masters
Hillarestraat 167
9160 Lokeren
09 348 35 19
erwin.thibau@gmail.com
 
 
 
Van Engel Freddy

lid
Spoorweglaan 31
9160 Lokeren
09 348 90 09
freddy.van.engel@telenet.be
 
 
 
 
Verduyckt Guido

Webmaster
Veldeken 172B
9240 Zele
0475 74 01 58
verduyckt.guido@gmail.com